VEVOR VEVOR Μηχάνημα Ισιώματος Μετάλλων, Πλάτος 610mm, Μηχανή Κύλισης και Κάμψης, με 2 Αποσπώμενους Κυλίνδρους για Χάλυβα, Χαλκό, Αλουμίνιο JBJ24YC20GA3RVAE7V0
Κωδικός προϊόντος : JBJ24YC20GA3RVAE7V0 ID : 81500
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ενισχυμένη Βάση: Πάχος βάσης 0.15''/4 mm για σταθερή λειτουργία χωρίς δονήσεις.
  • Αναβαθμισμένη Επιφάνεια Κυλίνδρου: Μειωμένη τριβή και ατέλειες για ομαλή επιφάνεια μετάλλου.
VEVOR Μηχάνημα Ισιώματος Μετάλλων, Πλάτος 610mm, Μηχανή Κύλισης και Κάμψης, με 2 Αποσπώμενους Κυλίνδρους για Χάλυβα, Χαλκό, Αλουμίνιο JBJ24YC20GA3RVAE7V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Μηχανή Έλασης, Πλάτος Διαμόρφωσης 610 mm, Ηλεκτρική Μηχανή Στρίψιματος Μετάλλου Απεριόριστη Ευκολία στην Έλαση Φύλλων
Βελτιστοποιημένες Λεπτομέρειες
  • Εφαρμογές: Ιδανική για μια ευρεία γκάμα εφαρμογών και επεξεργασιών.
Ιδιότητες και Διαστάσεις
  • Ελάχιστη Διάμετρος Έλασης: 2.36 ± 0.2 in/60 ± 5 mm
  • Διάμετρος Κυλίνδρου: φ1.49 in/38 mm
  • Μέγιστο Μήκος Έλασης: 24 in/610 mm
  • Διαστάσεις: 35 x 9 x 12 in/890 x 230 x 305 mm