VEVOR Διαμαντοκορώνα VEVOR 1-1/4" για Υγρή Διάτρηση Σκυροδέματος JGSQXZTSS32M8AZ3MV0
Κωδικός προϊόντος : JGSQXZTSS32M8AZ3MV0 ID : 41898
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 379 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Core Drill Bit Κορυφαία Χαρακτηριστικά VEVOR Core Drill Bit
  1. Αποδοτικά και Ανθεκτικά Υλικά: Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας για μακροχρόνια χρήση.
  2. Συγκόλληση με Λέιζερ: Εξασφαλίζει ισχυρή και ανθεκτική συγκόλληση για βέλτιστη απόδοση.
  4. Εύκολη Λειτουργία: Σχεδιασμένο για απλή και άνετη χρήση.
  5. Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για διάτρηση σε σκυρόδεμα, τούβλα και μπλοκ.
  6. Καθολικός Σχεδιασμός: Συμβατό με διάφορες μηχανές χειρός για ευελιξία στη χρήση.
Διαμαντοκορώνα VEVOR 1-1/4" για Υγρή Διάτρηση Σκυροδέματος JGSQXZTSS32M8AZ3MV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Core Drill Bit - 1-1/4" Υγρή Διαμαντοκορώνα
Ανακαλύψτε την VEVOR Core Drill Bit, μια εξαιρετικά αποδοτική και ανθεκτική διαμαντοκορώνα για υγρή διάτρηση. Ιδανική για διάτρηση σε σκυρόδεμα, τούβλα και μπλοκ, αυτή η κορώνα προσφέρει μέγιστο βάθος διάτρησης 14" (355 mm) και διαθέτει εσωτερικό σπείρωμα 5/8"-11.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αποδοτικά και Ανθεκτικά Υλικά: Κατασκευασμένη για μακροχρόνια χρήση και υψηλή απόδοση.
  • Λέιζερ Συγκόλληση: Εξασφαλίζει αντοχή και ακρίβεια στη διάτρηση.
  • Κοπή Χωρίς Σκόνη: Υγρή κοπή για καθαρό και ασφαλές περιβάλλον εργασίας.
  • Εύκολη Λειτουργία: Σχεδιασμένη για απλή και γρήγορη χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλη για ενισχυμένο σκυρόδεμα, κόκκινα τούβλα, αφρώδη τούβλα και άλλα.
  • Καθολικός Σχεδιασμός: Συμβατή με φορητά τρυπάνια.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διάμετρος: Φ 1-1/4 in / 32 mm
  • Μέγιστο Βάθος Διάτρησης: 14 in / 355 mm
  • Καθαρό Βάρος (με Αξεσουάρ): 1.5 lbs / 0.68 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 17.7 x 1.3 x 1.3 in / 450 x 32 x 32 mm