VEVOR VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1200W 1.6 in Κίτρινο CLZJP2JT40MM4PKJVV2
Κωδικός προϊόντος : CLZJP2JT40MM4PKJVV2 ID : 67473
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ισχυρή Απόδοση
  • Πολλαπλές Δυνατότητες Διάτρησης
  • Ρύθμιση Ταχυτήτων
  • Κλίμακα Ακριβείας
  • Ανθεκτικός Οδηγός
  • Σταθερή Βάση
VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1200W 1.6 in Κίτρινο CLZJP2JT40MM4PKJVV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μαγνητικό Τρυπάνι 1200WΜαγνητικό Τρυπάνι 1200W - Η Απόλυτη Δύναμη στη Διάτρηση
Ανακαλύψτε την απόλυτη δύναμη και ακρίβεια με το Μαγνητικό Τρυπάνι 1200W. Σχεδιασμένο για επαγγελματίες και λάτρεις της τεχνολογίας, αυτό το εργαλείο προσφέρει εξαιρετική απόδοση και ευελιξία.
Ισχυρή Απόδοση
Με μέγιστη ισχύ 1200W και μαγνητική δύναμη 2810 lbf, το τρυπάνι αυτό είναι έτοιμο να αντιμετωπίσει κάθε πρόκληση. Η στιβαρή κατασκευή του εξασφαλίζει αντοχή και αξιοπιστία.
Πολλαπλές Δυνατότητες Διάτρησης
Ακρίβεια και Σταθερότητα
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μέγιστη Διάμετρος Διάτρησης (Κοπτικό): Φ1.6 in / Φ40 mm
  • Μέγιστη Μαγνητική Δύναμη: 2810 lbf / 12500 N
  • Εύρος Μεγέθους Βρύσης: M3-M16
  • Ταχύτητα Χωρίς Φόρτωση: 0-850 rpm
  • Μέγιστο Βάθος Διάτρησης (Στριφτό Τρυπάνι): 3.9 in / 100 mm
  • Τύπος Στελέχους: Weldon Shank (3/4" / 19.05 mm)
  • Μέγιστη Απόσταση Ταξιδιού: 6.3 in / 160 mm