VEVOR VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1400W 1.6 in 800 RPM CLZJPDJ40MMKUHBJ6V2
Κωδικός προϊόντος : CLZJPDJ40MMKUHBJ6V2 ID : 67484
Σύντομη περιγραφή
Ισχυρή Απόδοση
Κλίμακα Ακριβείας Βάθους
Ευέλικτες Δυνατότητες Διάτρησης
Ανθεκτικοί Οδηγοί Ράγες
Ισχυρή Μαγνητική Πρόσφυση
Σταθερή Βάση
VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1400W 1.6 in 800 RPM CLZJPDJ40MMKUHBJ6V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μαγνητικό Τρυπάνι 1400W Μαγνητικό Τρυπάνι 1400W - Το Απόλυτο Εργαλείο Διάτρησης
Ανακαλύψτε την απόλυτη δύναμη και ακρίβεια με το Μαγνητικό Τρυπάνι 1400W. Σχεδιασμένο για επαγγελματίες και λάτρεις της κατασκευής, αυτό το εργαλείο προσφέρει εξαιρετική απόδοση και ευελιξία.
Ισχυρή Απόδοση
Με μέγιστη ισχύ 1400W και ταχύτητα χωρίς φορτίο 800 rpm, το τρυπάνι αυτό είναι έτοιμο να αντιμετωπίσει κάθε πρόκληση. Η ισχυρή μαγνητική δύναμη 2810 lbf εξασφαλίζει σταθερότητα και ακρίβεια σε κάθε διάτρηση.
Ακρίβεια και Ευελιξία
Σταθερότητα και Αντοχή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Μέγιστη Ισχύς: 1400W
  • Μέγιστη Διάμετρος Διάτρησης (Κορώνα): Φ1.6 in / Φ40 mm
  • Μέγιστη Μαγνητική Δύναμη: 2810 lbf / 12500 N
  • Ταχύτητα Χωρίς Φορτίο: 800 rpm
  • Τύπος Στελέχους: Weldon Shank (3/4" / 19.05 mm)
  • Μέγιστο Βάθος Διάτρησης (Κορώνα): 2 in / 50 mm
  • Μέγιστο Βάθος Διάτρησης (Στριφτό Τρυπάνι): 3.9 in / 100 mm
  • Μέγιστη Απόσταση Ταξιδιού: 6.3 in / 160 mm