VEVOR VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1400W 2in 6 Μύτες Κίτρινο CLZJP6JT50MM91ULEV2
Κωδικός προϊόντος : CLZJP6JT50MM91ULEV2 ID : 71572
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Απόδοση
  • Πολλαπλές Δυνατότητες Διάτρησης
  • Ρύθμιση 10 Ταχυτήτων
  • Κλίμακα Ακριβείας Βάθους
  • Ανθεκτικός Οδηγός
  • Σταθερή Βάση
VEVOR Μαγνητικό Δράπανο 1400W 2in 6 Μύτες Κίτρινο CLZJP6JT50MM91ULEV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μαγνητικό Τρυπάνι 1400W Μαγνητικό Τρυπάνι 1400W - Κίτρινο
Ισχυρή Απόδοση: Απολαύστε την απόλυτη δύναμη με 2878 lbf μαγνητική δύναμη και μέγιστη ισχύ 1450W (ΗΠΑ) / 1400W (ΕΕ/ΑΥ).
Πολυδιάστατες Δυνατότητες Διάτρησης: Διάτρηση έως 2 ίντσες (50 mm) με κοπτικό και 0.1-0.6 ίντσες (3-16 mm) με τρυπάνι στρέψης.
Ρύθμιση 10 Ταχυτήτων: Προσαρμόστε την ταχύτητα από 0 έως 650 rpm για ακριβή εργασία.
Κλίμακα Ακριβείας Βάθους: Εξασφαλίστε ακριβή διάτρηση με την ενσωματωμένη κλίμακα βάθους.
Ανθεκτικός Οδηγός Ράγας: Σταθερή και ακριβής κίνηση για κάθε εργασία.
Σταθερή Βάση: Εξασφαλίζει ασφάλεια και σταθερότητα κατά τη χρήση.
Καθαρό Βάρος: 27.3 lb / 12.4 kg (συμπεριλαμβανομένων όλων των αξεσουάρ).
Μέγιστο Βάθος Διάτρησης: 2 ίντσες (50 mm) με κοπτικό και 3.9 ίντσες (100 mm) με τρυπάνι στρέψης.
Μέγιστη Απόσταση Ταξιδιού: 6.3 ίντσες (160 mm).
Τύπος Στελέχους: Weldon Shank (3/4" / 19.05 mm).