VEVOR VEVOR Μαγνητικό Δράπανο Χαμηλού Προφίλ 1300W 35mm Διατρ. Διάμετρος WSCLZ35MMTZC68DEN001V2
Κωδικός προϊόντος : WSCLZ35MMTZC68DEN001V2 ID : 80256
Σύντομη περιγραφή
  • Συμπαγής Σχεδιασμός: Ιδανικό για στενούς χώρους, εύκολο στη μεταφορά και αποθήκευση.
  • Αποτελεσματική Διάτρηση: Ισχύς 1300W για γρήγορη και ακριβή διάνοιξη με μέγιστη διάμετρο 35mm και βάθος 45mm.
    VEVOR Μαγνητικό Δράπανο Χαμηλού Προφίλ 1300W 35mm Διατρ. Διάμετρος WSCLZ35MMTZC68DEN001V2
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    html Σχεδιασμένο για Περιορισμένους Χώρους
    Αποδοτική Δυνάμη Διάτρησης
    Αυτό το δράπανο mag 1300W παρέχει αποδοτική απόδοση. Με μέγιστη διάμετρο διάτρησης πυρήνα 1.4" / 35 mm και βάθος 1.8" / 45 mm, αναλαμβάνει με ευκολία εργασίες διάτρησης μεγάλων διαμέτρων και βαθιών οπών με ταχύτητα και ακρίβεια.
    Ισχυρή Μαγνητική Δύναμη
    Ασφαλής και Ανθεκτικός Σχεδιασμός
    Πολυδιάστατες Εφαρμογές
    Λεπτομέρειες Προϊόντος
    • Κατασκευή Μεταλλικού Σώματος
    • Προστασία από Υπερφόρτωση
    • Αποδοτικό Σύστημα Ψύξης
    • Ανθεκτική Κατασκευή
    • Εφαρμογές Ευρείας Κλίμακας
    • Σχεδίαση Λεβιέ που Εξοικονομεί Ενέργεια
    • Καταχωρημένη Ισχύς (Υπό Φόρτο): 1300W
    • Μέγιστη Διάμετρος Διάτρησης: 1.4" / 35 mm
    • Μέγιστη Διαδρομή: 1.8" / 45 mm
    • Αριθμός Μοντέλου Προϊόντος: 8840E
    • Ταχύτητα Χωρίς Φόρτο: 650 RPM
    • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 11.0" x 3.9" x 8.3" / 280 x 100 x 210 mm
    • Τύπος Κόσμησης: 3/4" / 19 mm Weldon Shank
    • Μαγνητική Δύναμη: 2248 lbf / 10000N
    • Βάρος Προϊόντος (με Αξεσουάρ): 22.5 lbs / 10.2 kg