VEVOR Ηλεκτρικό Μαγνητικό Δράπανο VEVOR MD40 με Σετ Κοπτικών 11τμχ MD40CLZJZT11JT001V2
Κωδικός προϊόντος : MD40CLZJZT11JT001V2 ID : 41923
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR MD40 Κορυφαία Χαρακτηριστικά VEVOR MD40
  1. Εξαιρετική Απόδοση: Ηλεκτρικό μαγνητικό τρυπάνι με ισχύ 1100W για ακριβή διάτρηση.
  2. Ανώτερα Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει σετ 11 κοπτικών HSS για ποικιλία εφαρμογών.
  3. Ισχύς Αναρρόφησης 12,000 N: Ισχυρή μαγνητική δύναμη για σταθερότητα κατά τη διάτρηση.
  4. Διπλός Οδηγός Ουράς Περιστεριού: Εξασφαλίζει ακρίβεια και σταθερότητα κατά τη λειτουργία.
  5. Λεπτομέρειες Σχεδίασης: Εργονομικός σχεδιασμός για άνετη χρήση και εύκολη μεταφορά.
  6. Ποικιλία Εφαρμογών: Ιδανικό για διάφορες βιομηχανικές και κατασκευαστικές χρήσεις.
Ηλεκτρικό Μαγνητικό Δράπανο VEVOR MD40 με Σετ Κοπτικών 11τμχ MD40CLZJZT11JT001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR MD40 Ηλεκτρική Μαγνητική Δράπανο Μηχανή Διάτρησης
Εξαιρετική Απόδοση
Η VEVOR MD40 προσφέρει ισχύ 1100W και λειτουργεί σε συχνότητα 50 Hz, εξασφαλίζοντας σταθερή και αξιόπιστη απόδοση. Με μέγιστη ταχύτητα περιστροφής 550 RPM, είναι ιδανική για διάφορες εφαρμογές διάτρησης.
Ανώτερα Εξαρτήματα
Συνοδεύεται από ένα σετ 11 κοπτικών HSS, προσφέροντας ευελιξία και ακρίβεια στις εργασίες σας. Το εργαλείο διαθέτει υποδοχή 3/4 in (19.05 mm) Weldon Shank για εύκολη και ασφαλή τοποθέτηση των κοπτικών.
Ισχυρή Μαγνητική Δύναμη
Σχεδιασμός με Διπλό Οδηγό Ουράς Περιστεριού
Προσεγμένες Λεπτομέρειες
Ποικιλία Εφαρμογών
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Μέγιστο Βάθος Διάτρησης: 5″ (125mm)
  • Μέγιστη Διάμετρος Διάτρησης: 1.57″ (40mm)
  • Τάση: 230V