VEVOR VEVOR Θερμαντήρας Diesel 12V 5KW με Οθόνη LCD & Τηλεχειριστήριο για Αυτοκίνητο/Λεωφορείο/RV Εσωτερικού Χώρου ZCJRQFT12V5KW4C25V9
Κωδικός προϊόντος : ZCJRQFT12V5KW4C25V9 ID : 42124
Σύντομη περιγραφή
  • Εύκολος Έλεγχος: Διαθέτει οθόνη LCD και τηλεχειριστήριο για απλή και άμεση ρύθμιση.
  • Χαμηλή Λειτουργία Θορύβου: Σχεδιασμένο για αθόρυβη λειτουργία, ιδανικό για εσωτερικούς χώρους.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Η εγκατάσταση είναι απλή και γρήγορη, χωρίς περίπλοκες διαδικασίες.
  • Πολλαπλές Εφαρμογές: Κατάλληλο για αυτοκίνητα, λεωφορεία, RV και εσωτερικούς χώρους.
VEVOR Θερμαντήρας Diesel 12V 5KW με Οθόνη LCD & Τηλεχειριστήριο για Αυτοκίνητο/Λεωφορείο/RV Εσωτερικού Χώρου ZCJRQFT12V5KW4C25V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Θερμαντήρας Αέρα Diesel 12V 5KW με Οθόνη LCD και Τηλεχειριστήριο για Αυτοκίνητο, Λεωφορείο, RV και Εσωτερικούς Χώρους
  • Γρήγορη Θέρμανση: Απολαύστε άμεση και αποτελεσματική θέρμανση με τον ισχυρό θερμαντήρα 5KW.
Κατανάλωση Καυσίμου: 0.16-0.52 L/H
Κάλυψη Χώρου: 161-215 ft²/15-20 m²
Κατανάλωση Λειτουργίας: 12V & 24V
Χωρητικότητα Δεξαμενής Καυσίμου: 10 L/2.6 Gal
Θερμοκρασία Λειτουργίας: -104℉ έως 104℉ / -40℃ έως 40℃
Εφαρμόσιμο Υψόμετρο: Κάτω από 3000 m/9843 ft
Διάμετρος Εσωτερικού Σωλήνα Εξόδου Αέρα: 3 in/76.5 mm
Ρυθμιζόμενο Εύρος Θερμοκρασίας: 46℉ έως 96.8℉ / 8℃ έως 36℃
Καθαρό Βάρος: 13.1 lbs/5.95 kg
Διαστάσεις Προϊόντος: 14.8×5.5×6.9 inch/375×140×175 mm