VEVOR Αερόθερμο Diesel All-in-one 12V 5KW Bluetooth App LCD για Αυτοκίνητο σε Εσωτερικούς Χώρους VEVOR ZCJRQLS12V5KWQ0W3V9
Κωδικός προϊόντος : ZCJRQLS12V5KWQ0W3V9 ID : 38735
Σύντομη περιγραφή
Ισχύς θερμαντήρα: 5 KW
Ονομαστική τάση: 12 V
Καθαρό Βάρος : 8,30 κιλά
Εσωτερική διάμετρος σωλήνα εξόδου αέρα: 76,5 mm
Μέγεθος προϊόντος :380 × 150 × 410 mm
Αερόθερμο Diesel All-in-one 12V 5KW Bluetooth App LCD για Αυτοκίνητο σε Εσωτερικούς Χώρους VEVOR ZCJRQLS12V5KWQ0W3V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Δεν αντέχετε πλέον την ταλαιπωρία της οδήγησης σε χαμηλές θερμοκρασίες?
Χαρακτηριστικά:
  • Ισχύς θερμαντήρα: 5 KW
  • Ονομαστική τάση: 12 V
  • Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας & υψηλή απόδοση
  • Κατανάλωση καυσίμου: 0,16-0,62 L/H
  • Όγκος δεξαμενής καυσίμου 5 L/1,3 Gal
  • Μέθοδος ελέγχου: LCD+Τηλεχειριστήριο+Bluetooth
  • Ρυθμιζόμενο εύρος θερμοκρασίας: 46℉-96,8℉/8℃-36℃
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: -104℉-104℉/-40℃-40℃
  • Εφαρμόσιμο υψόμετρο κάτω από 5500 m/
  • BTU: 15-20 m²
  • Καθαρό Βάρος : 8,30 κιλά