VEVOR Εύκαμπτος Αγωγός VEVOR 25FT, PVC 12" για Εξαεριστήρα TFGDBDB12YC-25YC1V0
Κωδικός προϊόντος : TFGDBDB12YC-25YC1V0 ID : 45348
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 645 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλής ποιότητας Υλικό
  • Φορητό & Ευέλικτο
  • Ρυθμιζόμενα Σχοινιά
  • Δακτύλιοι σχήματος D
  • Ενισχυμένος Σχεδιασμός
  • Ευρεία Εφαρμογή
Εύκαμπτος Αγωγός VEVOR 25FT, PVC 12" για Εξαεριστήρα TFGDBDB12YC-25YC1V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 25FT Εύκαμπτος Αγωγός, PVC 12 Ίντσες Φορητός για Εξαεριστήρα
Ρυθμιζόμενα Σχοινιά: Περιλαμβάνει ρυθμιζόμενα σχοινιά για ασφαλή και σταθερή τοποθέτηση.
Δακτύλιοι Σχήματος D: Εξοπλισμένος με δακτύλιους σχήματος D για εύκολη ανάρτηση και στερέωση.
Ενισχυμένος Σχεδιασμός: Ο ενισχυμένος σχεδιασμός του προσφέρει επιπλέον αντοχή και αξιοπιστία.
Κατάσταση: Καινούργιο
Θερμοκρασία Περιβάλλοντος: -20~180 ℉ / -28~82 ℃
Μεικτό Βάρος: 13.2 lb / 6 kg
Τύπος Προϊόντος: Εύκαμπτος Αγωγός Ανεμιστήρα
Μήκος: 25 ft / 7.6 m
Διάμετρος Ανεμιστήρα: 12.3" / 31.2 cm
Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.8 x 13.4 x 10.2" / 35 x 34 x 26 cm