VEVOR VEVOR Ηλεκτροκόλληση ARC 220V 100A Stick/Lift TIG 2-σε-1 με Hot Start BHJBHSH140A06Y358V2
Κωδικός προϊόντος : BHJBHSH140A06Y358V2 ID : 48159
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 815 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ιδανική Απόδοση
  • Πολυλειτουργική Συγκόλληση
  • Εύκολη Εκκίνηση Τόξου
  • Εύκολη Λειτουργία
  • Ασφαλής και Σταθερή
  • Εύκολη Λειτουργία
VEVOR Ηλεκτροκόλληση ARC 220V 100A Stick/Lift TIG 2-σε-1 με Hot Start BHJBHSH140A06Y358V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR ARC Stick Welder 220V 100A Stick/Lift TIG 2-in-1 Μηχανή Συγκόλλησης
Ιδανική Απόδοση
Πολυλειτουργική Συγκόλληση
Εύκολη Εκκίνηση Τόξου
Η εκκίνηση του τόξου γίνεται χωρίς κόπο, εξασφαλίζοντας ομαλή και σταθερή λειτουργία.
Εύκολη Λειτουργία
Ασφαλής και Σταθερή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Έξοδος Ρεύματος (A): 100A ± 10A
  • Πάχος Συγκόλλησης: ≤ 0.24" / 6mm
  • Κύκλος Εργασίας (%): 15% / 40°C
  • Διαμόρφωση: Ημι-γέφυρα
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 240 x 105 x 175 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: MMA-140-NA
  • Ονομαστικό Ρεύμα (A): 140A
  • Τάση Εξόδου (V): 24V ± 5V
  • Τάση Χωρίς Φορτίο (V): 58V ± 10V