VEVOR VEVOR Ηλεκτροκόλληση ARC 220V 120A 2-σε-1 με TIG και Hot Start BHJBHSH160A03GXNSV2
Κωδικός προϊόντος : BHJBHSH160A03GXNSV2 ID : 48145
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 826 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ιδανική Απόδοση
  • Πολυλειτουργική Συγκόλληση
  • Εύκολη Εκκίνηση Τόξου
  • Εύκολη Λειτουργία
  • Ασφαλής και Σταθερή
  • Εύκολη Λειτουργία
VEVOR Ηλεκτροκόλληση ARC 220V 120A 2-σε-1 με TIG και Hot Start BHJBHSH160A03GXNSV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR ARC Stick Welder 220V 120A 2-in-1 Lift TIG Welding Machine Hot Start Ιδανική Απόδοση
Αυτός ο συγκολλητής προσφέρει εξαιρετική απόδοση με ρεύμα εξόδου 120A ± 10A, καθιστώντας τον ιδανικό για διάφορες εφαρμογές συγκόλλησης.
Πολυλειτουργική Συγκόλληση
Εύκολη Εκκίνηση Τόξου
Η εκκίνηση του τόξου γίνεται με ευκολία, εξασφαλίζοντας ομαλή και σταθερή λειτουργία.
Εύκολη Λειτουργία
Ασφαλής και Σταθερή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Ρεύμα Εξόδου (A): 120A ± 10A
  • Πάχος Συγκόλλησης: ≤ 0.59" / 15mm
  • Κύκλος Εργασίας (%): 20% / 40°C
  • Διαμόρφωση: Ημι-γέφυρα
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 240 x 105 x 175 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: MMA-160-NA
  • Ονομαστικό Ρεύμα (A): 160A
  • Τάση Εξόδου (V): 24.8V ± 5V
  • Τάση Χωρίς Φόρτιση (V): 58V ± 10V