VEVOR VEVOR Φορτιστής Μπαταρίας Λιθίου 12V 10A LiFePO4 για RV FCCDQ12V10A0L3AQH001V2
Κωδικός προϊόντος : FCCDQ12V10A0L3AQH001V2 ID : 78588
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 565 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ευφυής Σχεδίαση: Σύνδεση με βολικό βύσμα Anderson για άμεση χρήση και ευελιξία.
  • Αποτελεσματική Απόδοση: Μέγιστη ισχύς εξόδου 146W για γρήγορη και σταθερή φόρτιση.
  • Ευελιξία Συμβατότητας: Συμβατό με μπαταρίες 12V (12.8V) LiFePO4 για ευρεία εφαρμογή σε RV και άλλες συσκευές.
VEVOR Φορτιστής Μπαταρίας Λιθίου 12V 10A LiFePO4 για RV FCCDQ12V10A0L3AQH001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Φορτιστής Μπαταρίας VEVOR 12V 10A Λιθίου 14.6V AC-DC LiFePO4 Smart Charger για RV
  • Πλευρά DC
  • Πλευρά AC
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Εύχρηστος Σύνδεσμος Anderson + Προσαρμογέας Καλωδίων M8 Terminal
  • Πολλαπλές Ασφαλείς Προστασίες
  • Υψηλή Αντοχή και Αξιοπιστία
Ρεύμα Φόρτισης: 10A
Αριθμός Μοντέλου: UY240-HF1210
Συμβατή Μπαταρία: 12V (12.8V) LiFePO4
Τάση/Συχνότητα Εισόδου: 220-240V AC / 50Hz
Κύριο Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
Μέγιστη Ισχύς Εξόδου: 146W
Τάση Φόρτισης: 14.6V DC