Κωδικός προϊόντος : JXSPC48INCH3Y2WIB001V0 ID : 103406
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 929 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • VEVOR Μαγνητικό Σετ Αλφαδιών 4 τεμαχίων — 400 / 600 / 900 / 1200 mm για απόλυτη ακρίβεια σε κάθε εργασία.
  • Αλουμινένια κατασκευή I-beam για υψηλή αντοχή, σταθερότητα και μακροχρόνια χρήση.
  • 3 ευδιάκριτες πράσινες φυσαλίδες για εύκολη ανάγνωση και ακριβή έλεγχο ευθυγράμμισης.
  • Μαγνητική βάση για σταθερή πρόσφυση σε μεταλλικές επιφάνειες και άνετη εργασία.
  • Ακρίβεια φυσαλίδας: 0,5 mm/m για αξιόπιστα αποτελέσματα σε κάθε εφαρμογή.
  • Οπές ανάρτησης & προστατευτικά end caps για πρακτικότητα και επιπλέον προστασία.
  • Ιδανικό για κρέμασμα πλαισίων, ανακαινίσεις, DIY και γενικές εργασίες σπιτιού.
  • Περιλαμβάνει θήκη αποθήκευσης για εύκολη μεταφορά και οργάνωση.
  • Χρώμα: Μαύρο / Πορτοκαλί
  • Μοντέλο: HC-R99
  • Καθαρό βάρος: 5.4 lbs / 2.45 kg
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μαγνητικό Σετ Αλφαδιών 4 Τεμαχίων
Γιατί να το επιλέξετε
  • Θήκη αποθήκευσης: Περιλαμβάνεται πρακτική τσάντα μεταφοράς για προστασία και εύκολη αποθήκευση.
Περιεχόμενα Σετ
  • 1 x αλφάδι 16 in (400 mm)
  • 1 x αλφάδι 24 in (600 mm)
  • 1 x αλφάδι 36 in (900 mm)
  • 1 x αλφάδι 48 in (1200 mm)
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Ακρίβεια φυσαλίδας: 0,5 mm/m