HOMCOM HOMCOM Ηλεκτρική Πετσετοκρεμάστρα Δαπέδου ή Τοίχου 150W με 8 Ράβδους και Χρονοδιακόπτη 2-4 Ωρών, 53x35x90 εκ., Μαύρο 850-283V90BK
Κωδικός προϊόντος : 850-283V90BK ID : 47691
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 899 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Γρήγορη Θέρμανση
Ευρύχωρη και Πολυχρηστική
Ασφαλής και Ανθεκτική
Διαστάσεις
Συνολικές διαστάσεις: 53L x 35P x 90A cm (με πόδια), 86L x 53P x 3A cm (τοποθετημένη στον τοίχο). Ικανότητα βάρους: 35 kg. Ισχύς: 150 W.
HOMCOM Ηλεκτρική Πετσετοκρεμάστρα Δαπέδου ή Τοίχου 150W με 8 Ράβδους και Χρονοδιακόπτη 2-4 Ωρών, 53x35x90 εκ., Μαύρο 850-283V90BK
HOMCOM
  1. Έπιπλα Σπιτιού
  2. Παιδικά Προϊόντα
  3. Γυμναστική και Υγεία
  4. Οικιακές Συσκευές και Διακόσμηση
  5. Προϊόντα Εξωτερικού Χώρου
    • Κήπος και Βεράντα: Τραπέζια, καρέκλες κήπου, και ξαπλώστρες για εξωτερική χρήση.
  6. Προϊόντα Γραφείου
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Συσκευή Θέρμανσης Πετσετών HOMCOM Συσκευή Θέρμανσης Πετσετών HOMCOM
Χαρακτηριστικά:
  • Χάρη στις συμπαγείς διαστάσεις της, μπορεί να τοποθετηθεί όπου προτιμάτε.
  • Απαιτείται συναρμολόγηση.
Τεχνικά Δεδομένα:
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Υλικό: Κράμα αλουμινίου
  • Συνολικές διαστάσεις: 53L x 35P x 90A cm (με πόδια), 86L x 53P x 3A cm (τοποθετημένο στον τοίχο)
  • Θερμοκρασία: 55 ℃ ± 5 ℃
  • Μήκος ράβδου κρεμάσματος: 45 cm
  • Μήκος καλωδίου: 1.4 m
  • Τάση: 230V/50Hz, 1.5A
  • Ισχύς: 150 W