Κωδικός προϊόντος : XNKZCSBQXJ10U68GEV2 ID : 48587
Σύντομη περιγραφή
  • Επαγγελματική Τεχνολογία Υπερήχων Καθαρισμού
  • Προηγμένη Τεχνολογία Μετατροπέων
  • Υψηλής Ποιότητας Ανοξείδωτο Ατσάλι 304
  • Λειτουργία με Κουμπί
  • Ευρεία Εφαρμοσιμότητα
  • Εξαιρετικός Σχεδιασμός Δομής
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 10L Υπερηχητικός Καθαριστής με Θερμαντήρα, Χρονοδιακόπτη & Καλάθι
Επαγγελματική Τεχνολογία Υπερηχητικού Καθαρισμού
Προηγμένη Τεχνολογία Μετατροπέων
Η κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι 304 εξασφαλίζει αντοχή και μακροχρόνια χρήση, ενώ η εσωτερική δεξαμενή έχει διαστάσεις 296 x 237 x 147 mm με πάχος τοιχώματος 1.0 mm.
Λειτουργία με Κουμπιά
Ευρεία Εφαρμοσιμότητα
Κατάλληλος για καθαρισμό κοσμημάτων, γυαλιών, ρολογιών, εργαλείων και πολλών άλλων αντικειμένων.
Εξαιρετικός Σχεδιασμός Δομής
Ο καθαριστής διαθέτει εξαιρετικό σχεδιασμό που συνδυάζει λειτουργικότητα και αισθητική.
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 328 x 268 x 292 mm
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤75dB
  • Μήκος Καλωδίου Ρεύματος: 1.5 m
  • Χωρητικότητα: 10L
  • Μοντέλο: TH-40AXN
  • Χρόνος Ελέγχου: 0-30 Λεπτά
  • Βάρος Προϊόντος: 6 kg
  • Συχνότητα: 40kHz
  • Εύρος Θερμοκρασίας: 0-110°C
  • Ισχύς Υπερήχων: 240W
  • Ισχύς Θέρμανσης: 300W