Κωδικός προϊόντος : QXJ10LCSB-400W001V2 ID : 41841
Σύντομη περιγραφή
  • Βαθύς και Απαλός Καθαρισμός
  • Ρυθμιζόμενος Χρόνος/Θερμοκρασία
  • Ποιότητα Υψηλής Κατηγορίας
  • Πλήρη Αξεσουάρ
  • Ανθρωποκεντρικός Σχεδιασμός
  • Πολλαπλές Σκηνές
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 10L Ψηφιακός Υπερηχητικός Καθαριστής με Θερμαντήρα και Χρονοδιακόπτη
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ρυθμιζόμενος Χρόνος/Θερμοκρασία: Προσαρμόστε τον καθαρισμό σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
  • Ποιότητα Κατασκευής: Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας για μακροχρόνια χρήση.
  • Πλήρης Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα για άμεση χρήση.
  • Ανθρώπινος Σχεδιασμός: Εύκολος στη χρήση με εργονομικό σχεδιασμό.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικό για κοσμήματα, γυαλιά, ρολόγια και άλλα.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Μοντέλο: MH-040S
  • Μέγιστη Χωρητικότητα: 9.5 L
  • Χωρητικότητα Νερού: 7.55 L
  • Βάρος Προϊόντος: 6.3 kg
  • Συχνότητα: 40kHz
  • Ισχύς Υπερήχων: 240W
  • Ισχύς Θέρμανσης: 400W
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 330 × 270 × 275 mm