VEVOR VEVOR 2L Υπερηχητικό Καθαριστικό Κοσμημάτων Ανοξείδωτο Ατσάλι QXJ2LCSB200W00001V2
Κωδικός προϊόντος : QXJ2LCSB200W00001V2 ID : 41843
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 599 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • 40kHz Βαθύς Καθαρισμός
  • Ρυθμιζόμενος Χρόνος/Θερμοκρασία
  • Ανοξείδωτο Ατσάλι 304
  • Μεγάλη Χωρητικότητα 2L
  • Εργονομικός Σχεδιασμός
  • Πολλαπλές Χρήσεις
VEVOR 2L Υπερηχητικό Καθαριστικό Κοσμημάτων Ανοξείδωτο Ατσάλι QXJ2LCSB200W00001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 2L Υπερηχητικό Καθαριστικό Μηχάνημα για Κοσμήματα από Ανοξείδωτο Ατσάλι
Ανακαλύψτε την απόλυτη καθαριότητα με το υπερηχητικό καθαριστικό VEVOR 2L, ιδανικό για κοσμήματα και άλλα αντικείμενα. Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 304, αυτό το μηχάνημα προσφέρει βαθύ καθαρισμό 40kHz για να εξασφαλίσει την αφαίρεση ακόμα και των πιο επίμονων ρύπων.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ανθρώπινος Σχεδιασμός: Εύκολο στη χρήση με εργονομικό σχεδιασμό.
  • Πολλαπλές Σκηνές: Κατάλληλο για χρήση σε διάφορους χώρους, όπως το σπίτι ή το εργαστήριο.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μοντέλο: MH-010S
  • Μέγιστη Χωρητικότητα: 1.87 L
  • Χωρητικότητα Νερού: 1.35 L
  • Βάρος Προϊόντος: 2.3 kg
  • Συχνότητα: 40kHz
  • Ισχύς Υπερήχων: 60W
  • Ισχύς Θέρμανσης: 200W
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 180 × 160 × 225 mm