Κωδικός προϊόντος : QXJ3LCSB-200W0001V2 ID : 41842
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 649 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ρυθμιζόμενος Χρόνος/Θερμοκρασία: Προσαρμόστε τις ρυθμίσεις για βέλτιστα αποτελέσματα καθαρισμού.
  • Ποιότητα Υψηλής Κατηγορίας: Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας για αντοχή και αξιοπιστία.
  • Πλήρης Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για άμεση χρήση.
  • Ανθρώπινα Σχεδιασμένες Λεπτομέρειες: Εύχρηστος σχεδιασμός για άνετη και απλή χρήση.
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 3L Ψηφιακός Υπερηχητικός Καθαριστής με Θερμαντήρα και Χρονοδιακόπτη
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ρυθμιζόμενος Χρόνος/Θερμοκρασία: Προσαρμόστε τον καθαρισμό σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
  • Ποιότητα Κατασκευής: Κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας για μακροχρόνια χρήση.
  • Πλήρης Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα για άμεση χρήση.
  • Ανθρώπινος Σχεδιασμός: Εύκολος στη χρήση με εργονομικό σχεδιασμό.
  • Πολλαπλές Χρήσεις: Ιδανικό για κοσμήματα, γυαλιά, ρολόγια και άλλα.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Μοντέλο: MH-020S
  • Μέγιστη Χωρητικότητα: 2.85 L
  • Χωρητικότητα Νερού: 2.05 L
  • Βάρος Προϊόντος: 3.1 kg
  • Συχνότητα: 40kHz
  • Ισχύς Υπερήχων: 120W
  • Ισχύς Θέρμανσης: 200W
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 265 × 165 × 225 mm