VEVOR VEVOR Ιατρικό Χαρτί Εξέτασης 21" x 225ft Λείο Ρολό Κάλυψης μιας Χρήσης JCZZ21INCH22W82F7001V0
Κωδικός προϊόντος : JCZZ21INCH22W82F7001V0 ID : 71737
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 815 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία από διαρροές
  • Ανθεκτικό στο σχίσιμο
  • Λείο άγγιγμα
  • Πολλαπλών χρήσεων
  • Μίας χρήσης για ευκολία
VEVOR Ιατρικό Χαρτί Εξέτασης 21" x 225ft Λείο Ρολό Κάλυψης μιας Χρήσης JCZZ21INCH22W82F7001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ιατρικό Χαρτί Εξέτασης VEVOR Ιατρικό Χαρτί Εξέτασης 21" x 225ft
  • Αδιάβροχη Προστασία: Αποτρέψτε τις διαρροές και διατηρήστε την καθαριότητα.
  • Αντοχή στο Σκίσιμο: Ιδανικό για καθημερινή χρήση χωρίς φθορές.
  • Λεία Αίσθηση: Προσφέρει άνεση και ευχάριστη αίσθηση στην αφή.
  • Πολυχρηστικότητα: Κατάλληλο για κάθε ιατρικό τραπέζι.
  • Ευκολία Χρήσης: Μιας χρήσης για μέγιστη ευκολία και υγιεινή.
Περιεχόμενα Συσκευασίας: 12 Ρολά
Μήκος: 225 ft / 68.58 m
Αριθμός Μοντέλου: JM5368
Επεξεργασία Επιφάνειας: Λεία
Διαστάσεις Προϊόντος: Φ2.7 x 21.0 in / Φ685 x 33 mm
Πλάτος: 21 in / 533.4 mm