Κωδικός προϊόντος : YDSYGZYTLSLB15MR6001V0 ID : 103389
Σύντομη περιγραφή
  • Με μπράτσα & πλάτη στήριξης: Προσφέρει καλύτερη υποστήριξη, σταθερότητα και άνεση κατά τη χρήση.
  • Λειτουργία commode: Πολυχρηστική λύση για καθημερινή φροντίδα και μεγαλύτερη ευκολία στο σπίτι.
  • Εύκολη εγκατάσταση: Γρήγορη συναρμολόγηση χωρίς ταλαιπωρία, έτοιμο για χρήση σε λίγα λεπτά.
  • Εύκολο στον καθαρισμό: Κατασκευασμένο για πρακτική συντήρηση και υγιεινή χρήση.
  • Διαστάσεις: 1035 x 560 x 1020 mm | Καθαρό βάρος: 6,7 kg
  • Μοντέλο: FBL650411
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Συρόμενο Σκαμπό Μπάνιου με Λειτουργία Commode
  • 15 επίπεδα ρύθμισης ύψους: Το ύψος καθίσματος από το δάπεδο ρυθμίζεται από 15" έως 22" (380–560 mm), ώστε να ταιριάζει σε διαφορετικούς χρήστες και μπανιέρες.
Ιδανικό για ηλικιωμένους, άτομα με κινητικές δυσκολίες και χρήστες που χρειάζονται επιπλέον υποστήριξη στο μπάνιο. Παρακαλούμε σημειώστε ότι δεν είναι κατάλληλο για μπανιέρες άνω των 22" (560 mm) ή για μπανιέρες με πόδια (claw-foot tubs).
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Μοντέλο: FBL650411
  • Διαστάσεις προϊόντος: 40.7 x 22 x 40.2 in / 1035 x 560 x 1020 mm