VEVOR Βάση Πινακίδας VEVOR, Ρυθμιζόμενη Κάθετη/Οριζόντια, 11x17", Μαύρη BZJZSDZ1117Y5WTTIV0
Κωδικός προϊόντος : BZJZSDZ1117Y5WTTIV0 ID : 40752
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 349 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Βάσης Πινακίδας VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Βάσης Πινακίδας VEVOR
  1. Ρυθμιζόμενο Ύψος: Προσαρμόζεται από 33.5" έως 53.4" (850 - 1357 mm) για ευελιξία στην προβολή.
  2. Σταθερή Βάση: Η βάση με διάμετρο 9.8" (250 mm) προσφέρει σταθερότητα και αντοχή.
  3. Εύκολη Αντικατάσταση Αφισών: Απλή διαδικασία για γρήγορη αλλαγή αφισών.
  4. Κατασκευή από Αλουμίνιο: Ανθεκτικό υλικό που εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση.
Βάση Πινακίδας VEVOR, Ρυθμιζόμενη Κάθετη/Οριζόντια, 11x17", Μαύρη BZJZSDZ1117Y5WTTIV0
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ρυθμιζόμενο Ύψος: Από 33.5" έως 53.4" (850 - 1357 mm) για να ταιριάζει στις ανάγκες σας.
  • Σταθερή Βάση: Η βάση γεμίζει με νερό για επιπλέον σταθερότητα, με διάμετρο 9.8" (250 mm).
  • Εύκολη Αντικατάσταση Αφισών: Απλή διαδικασία για γρήγορη αλλαγή των αφισών σας.
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένη από αλουμίνιο για μακροχρόνια χρήση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση και Αποσυναρμολόγηση: Γρήγορη και απλή συναρμολόγηση χωρίς κόπο.
Προδιαγραφές:
  • Εξωτερικές Διαστάσεις Πλαισίου: 18.3" x 12.2" x 2.0" (464 x 310 x 52 mm)
  • Χωρητικότητα Νερού: 27.1 oz (0.8 L)
  • Κατάλληλο Μέγεθος Αφίσας: 16.5" x 11.7" (420 x 297 mm)
  • Εσωτερικές Διαστάσεις Πλαισίου: 16.0" x 10.3" (406 x 261 mm)
  • Βάρος Προϊόντος: 4.1 lbs (1.9 kg)
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 53.4" x 18.0" x 9.8" (1357 x 456 x 250 mm)