VEVOR VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 16" Βαρέως Τύπου 6000N IP44 ZXXXZXQ16INCQT0AUV9
Κωδικός προϊόντος : ZXXXZXQ16INCQT0AUV9 ID : 47959
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 559 Πόντους
  • Ταχύτητα Διαδρομής: 5mm/s
  • Κύριο Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 16" Βαρέως Τύπου 6000N IP44 ZXXXZXQ16INCQT0AUV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 16In Heavy Duty 1320lbs/6000N 0.19"/s IP44 Προστασία
Ενεργοποιήστε την Αυτοματοποίηση σε Κάθε Βήμα
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου για μακροχρόνια χρήση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για γρήγορη και απλή εγκατάσταση.
  • Συμβουλές: Βεβαιωθείτε ότι η τάση και το ρεύμα είναι κατάλληλα για την εφαρμογή σας.
  • Ευρείες Εφαρμογές: Ιδανικό για χρήση σε βιομηχανικές και οικιακές εφαρμογές.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Μοντέλο: OK628-6000N
  • Ταχύτητα Κίνησης: 0.19 ίντσες/δευτ. / 5mm/δευτ.
  • Ονομαστικό Ρεύμα: <8A
  • Μήκος Διαδρομής: 16 ίντσες / 400 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 24.01 x 3.14 x 5.74 ίντσες / 610 x 80 x 146 mm