VEVOR VEVOR Σετ Γραμμικού Ενεργοποιητή 24V 10" 0.98"/s 220lbs/1000N με Προστασία IP44 24VXXZXQ10INE56HBV2
Κωδικός προϊόντος : 24VXXZXQ10INE56HBV2 ID : 47956
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 645 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία IP44
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικό
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Μέγιστο Φορτίο/Δύναμη Ενεργοποίησης: 1000N
  • Ταχύτητα Ταξιδιού: 0.98 ίντσες/δευτερόλεπτο
VEVOR Σετ Γραμμικού Ενεργοποιητή 24V 10" 0.98"/s 220lbs/1000N με Προστασία IP44 24VXXZXQ10INE56HBV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 24V Κιτ Γραμμικού Ενεργοποιητή 10 ιντσών 0.98"/s 220lbs/1000N με Προστασία IP44
Ενεργοποιήστε την Αυτοματοποίηση σε Κάθε Βήμα
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου για μακροχρόνια χρήση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για γρήγορη και απλή εγκατάσταση.
  • Συμβουλές: Ακολουθήστε τις οδηγίες χρήσης για βέλτιστη απόδοση.
  • Ευρείες Εφαρμογές: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές αυτοματισμού.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤50dB
  • Είσοδος: AC100-240V 50/60Hz 1.5A
  • Αριθμός Μοντέλου: OK628
  • Ταχύτητα Διαδρομής: 0.98 ίντσες/δευτ. / 25mm/δευτ.
  • Ονομαστικό Ρεύμα: <3A
  • Μήκος Διαδρομής: 10 ίντσες / 250 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 18.11 x 3.14 x 5.74 ίντσες / 460 x 80 x 146 mm