VEVOR VEVOR Αντλία Διαφράγματος 12V 3GPM 11.36 L/min 4-Θαλάμων με Διακόπτη Πίεσης 12VYYSB4Q30GNDLZ6V9
Κωδικός προϊόντος : 12VYYSB4Q30GNDLZ6V9 ID : 48188
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 577 Πόντους
  • Ασφαλής και Αξιόπιστη
  • Μέγιστη Πίεση: 55 PSI
  • Μέγιστη Ροή: 3.0 GPM / 11.36 L/min
VEVOR Αντλία Διαφράγματος 12V 3GPM 11.36 L/min 4-Θαλάμων με Διακόπτη Πίεσης 12VYYSB4Q30GNDLZ6V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αντλία Διαφράγματος VEVOR 12V 3GPM 11.36 L/min 4-Θαλάμων
  • Αντλία Πόσιμου Νερού 12V
  • Ασφαλής και Αξιόπιστη
Τάση: DC 12V
Αριθμός Μοντέλου: NMDP42-G30-55-12
Μέγιστη Πίεση: 55 PSI
Διάμετρος Εισόδου/Εξόδου: 1/2'' MNPT (Εξωτερική Διάμετρος 20.955 mm)
Διαστάσεις Προϊόντος: 8.27 x 5.04 x 4.33 in / 210 x 128 x 110 mm
Καθαρό Βάρος: 4.41 lbs / 2.0 kg
Ισχύς: 90W