VEVOR Τραπέζι Περιστροφής VEVOR 100mm για Φρέζες, Οριζόντιο-Κάθετο, με Τσοκ 3 Σιαγόνων 80mm YXZTLS4C100MYBJD9V0
Κωδικός προϊόντος : YXZTLS4C100MYBJD9V0 ID : 46745
Σύντομη περιγραφή
  • Διάμετρος Τραπέζης: 4 ίντσες / 100 mm, ±2 mm
  • Διάμετρος Τσοκ: φ 3.1 ίντσες / 80 mm
  • Αναλογία Σκώληκα: 1:36
  • Ύψος Κέντρου για Κατακόρυφη Τοποθέτηση Τσοκ: 2 ίντσες / 50 mm
  • Ύψος Κορυφής για Οριζόντια Τοποθέτηση Τσοκ: 4.7 ίντσες / 120 mm, ±3 mm
  • Καθαρό Βάρος: 11.7 λίβρες / 5.3 kg ± 3%
Τραπέζι Περιστροφής VEVOR 100mm για Φρέζες, Οριζόντιο-Κάθετο, με Τσοκ 3 Σιαγόνων 80mm YXZTLS4C100MYBJD9V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Περιστροφικός Τραπέζι VEVOR για Φρέζες, 100 mm
Μοντέλο Οριζόντιας & Κάθετης Χρήσης Ακριβείας
  • Τσοκ 3 Σιαγόνων: Διάμετρος φ 3.1 ίντσες / 80 mm
  • Καθαρή Κλίμακα
  • Χρήση Οριζόντια & Κάθετη
  • Ανώτερη Σκληρότητα
  • Σχεδιασμός Διπλής Λαβής
Χαρακτηριστικά:
  • Αριθμός Κλίμακας Χειροτροχού Περιστροφικού Τραπεζιού: 100
  • Αξία Κλίμακας Χειροτροχού Περιστροφικού Τραπεζιού: 6'
  • Αριθμός Μοντέλου Προϊόντος: HV-4-KP
  • Με ή Χωρίς Κλίμακα Βερνιέρου: Όχι
Διαστάσεις Προϊόντος: 6.3 x 5.8 x 4.7 ίντσες / 160 × 148 × 120 mm
Καθαρό Βάρος: 11.7 lbs / 5.3 kg ± 3%