VEVOR Τόρνος VEVOR KP965, 4 Σιαγόνες 3.75", Αυτοκεντρούμενος, 5 Σετ Σιαγόνων MGCCKPTZ375YV7TVVV0
Κωδικός προϊόντος : MGCCKPTZ375YV7TVVV0 ID : 46733
Τόρνος VEVOR KP965, 4 Σιαγόνες 3.75", Αυτοκεντρούμενος, 5 Σετ Σιαγόνων MGCCKPTZ375YV7TVVV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR KP965 Τόρνος Τσοκ
Τόρνος με 4 Σιαγόνες, Διάμετρος 3.75", Αξεσουάρ Μηχανής Τόρνου για Ακριβείας Κατεργασία, Μηχανές Λείανσης, Μηχανές Φρεζαρίσματος
Εξαιρετική Αντοχή
Πολλαπλές Επιλογές Σιαγόνων
Περιλαμβάνει 5 σετ σιαγόνων για ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε διάφορες εργασίες.
Ευελιξία Ρυθμιζόμενων Σιαγόνων
Εύκολη Χρήση
Υψηλή Σταθερότητα & Αξιοπιστία
Εξασφαλίζει σταθερή απόδοση και ακρίβεια σε κάθε χρήση.
Ευρεία Χρήση
Ιδανικό για ακριβείας κατεργασία, μηχανές λείανσης και φρεζαρίσματος.
  • Εύρος Σύσφιξης (Εσωτερικό): 1.26-2.75" (32-70 mm)
  • Εξωτερική Διάμετρος Εκκεντρότητας: ≤0.15 mm
  • Ακτινική Εκκεντρότητα Δοκιμαστικής Ράβδου: ≤0.40 mm σε απόσταση 50 mm
  • Επεξεργασία Επιφάνειας και Χρώμα: ≤Ra1.6, επιχρωμιωμένο φυσικό χρώμα
  • Μοντέλο: KP965
  • Εύρος Υποστήριξης (Εξωτερικό): 1.77-3.4" (45-86 mm)
  • Εσωτερικό Σπείρωμα Τσοκ: M33*3.5TPI
  • Διαστάσεις Προϊόντος: φ96 x 80 mm
  • Εξωτερική Διάμετρος Τσοκ: 3.75 inch / φ96 mm