VEVOR VEVOR Λεπίδα Ταινιοπρίονου 1511 mm, 6 TPI, SK5 Ανθρακοχάλυβας, 6.35 mm Πλάτος, Ανταλλακτικό για Ξυλουργικά Ταινιόπριονα JT1JT60INCH0TCZ6C001V0
Κωδικός προϊόντος : JT1JT60INCH0TCZ6C001V0 ID : 92319
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 259 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλής Απόδοσης Ταινιοπρίονο
  • Τεχνολογία Συγκόλλησης Χωρίς Ραφές
  • Ομαλή Κοπή
  • Βελτιστοποιημένος Σχεδιασμός Δοντιών
  • Γρήγορη Αντικατάσταση
  • Εύκολο στο Καθάρισμα
  • Μήκος Λεπίδας: 60 in/1511 mm
  • Αριθμός Μοντέλου Αντικειμένου: 1511×6.5×0.35 6T.P.I
  • Πλάτος Λεπίδας: 0.25 in/6.35 mm
VEVOR Λεπίδα Ταινιοπρίονου 1511 mm, 6 TPI, SK5 Ανθρακοχάλυβας, 6.35 mm Πλάτος, Ανταλλακτικό για Ξυλουργικά Ταινιόπριονα JT1JT60INCH0TCZ6C001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Λεπίδα Ταινιοπρίονου VEVOR Λεπίδα Ταινιοπρίονου VEVOR Παγκόσμια Συμβατότητα
Αντοχή και Μακροβιότητα
Κοφτερά Δόντια
Ιδανική Αναβάθμιση Αντικατάστασης
Υψηλής Αντοχής Ανθρακοχάλυβας
  • Ομαλή Κοπή
  • Γρήγορη Αντικατάσταση
  • Εύκολο Καθάρισμα
Η λεπίδα εισάγεται και διατίθεται από την SPM Network. Προδιαγραφές προϊόντος: Μήκος Λεπίδας: 60 in/1511 mm, Αριθμός Μοντέλου: 1511×6.5×0.35 6T.P.I, Πλάτος Λεπίδας: 0.25 in/6.35 mm.