VEVOR VEVOR Λεπίδα Ταινιοπρίονου, 2780 mm, 4 TPI, SK5 Ανθρακοχάλυβα, 16 mm Πλάτος, Ανταλλακτική για Κύριες Μάρκες Ξυλοκοπτικών Ταινιοπρίονων JT1JT10945INA0Z93001V0
Κωδικός προϊόντος : JT1JT10945INA0Z93001V0 ID : 92307
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 339 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μήκος Λάμας: 109.45 in/2780 mm
  • Υψηλής Απόδοσης Λάμα Bandsaw
  • Τεχνολογία Απρόσκοπτης Συγκόλλησης
  • Ομαλή Κοπή
  • Βελτιστοποιημένος Σχεδιασμός Δοντιών
  • Γρήγορη Αντικατάσταση
  • Εύκολο στον Καθαρισμό
VEVOR Λεπίδα Ταινιοπρίονου, 2780 mm, 4 TPI, SK5 Ανθρακοχάλυβα, 16 mm Πλάτος, Ανταλλακτική για Κύριες Μάρκες Ξυλοκοπτικών Ταινιοπρίονων JT1JT10945INA0Z93001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Οικουμενική Συμβατότητα:
Ανθεκτικότητα και Μακροχρόνια Χρήση:
Λεπίδες με Λεπίδα Ξυστό:
Ιδανική Αναβάθμιση Αντικατάστασης:
Υψηλής Αντοχής Άνθρακας Χάλυβας:
Μήκος: 2780 mm, 4 TPI Λεπίδα Πριονοκορδέλας με Σκληρυμένα Δόντια 18 HRC, SK5 Υψηλής Αντοχής Άνθρακας Χάλυβας, Πλάτος 16 mm, Αντικατάσταση για Μεγάλες Μάρκες Πριονοκορδέλας Ξυλουργικής, 1 Συσκευασία
Χαρακτηριστικά:
  • Λεπίδα Πριονοκορδέλας Υψηλής Απόδοσης
  • Ομαλή Κοπή
  • Σχεδιασμός Βελτιστοποιημένων Δοντιών
  • Γρήγορη Αντικατάσταση
  • Εύκολο Καθαρισμό
Μήκος Λεπίδας: 109,45 in/2780 mm, Αριθμός Μοντέλου: 2780×16×0.5 4T.P.I