VEVOR VEVOR Φορητό Πριόνι Τραπέζι με Βάση 1800W, 254MM Λεπίδα, 4800 RPM, για Ξυλουργική & Κατασκευή Επίπλων MGTJGDZJ10YCA9SCGV2
Κωδικός προϊόντος : MGTJGDZJ10YCA9SCGV2 ID : 67305
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλή Απόδοση με Κάθε Κοπή
  • Βελτίωση Αποδοτικότητας Υλικού
  • Ακριβής Κοπή
  • Διατηρήστε τον Χώρο Εργασίας Καθαρό
  • Στιβαρό Μεταλλικό Πλαίσιο
  • Χωρητικότητα Κοπής 200 mm
VEVOR Φορητό Πριόνι Τραπέζι με Βάση 1800W, 254MM Λεπίδα, 4800 RPM, για Ξυλουργική & Κατασκευή Επίπλων MGTJGDZJ10YCA9SCGV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Επιτραπέζιο Πριόνι με Βάση VEVOR Επιτραπέζιο Πριόνι με Βάση
Ανακαλύψτε την απόλυτη δύναμη και ακρίβεια με το VEVOR Επιτραπέζιο Πριόνι, ιδανικό για κάθε λάτρη της ξυλουργικής και της κατασκευής επίπλων. Με ισχύ 1800 W και ταχύτητα κοπής 4800 RPM, αυτό το πριόνι προσφέρει υψηλή απόδοση σε κάθε κοπή.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Διάμετρος Λεπίδας Πριονιού: 10 in/254 mm
  • Μέγιστο Βάθος Κοπής: 3.4 in/85 mm (σε 90°), 2.56 in/65 mm (σε 45°)
  • Αριθμός Δοντιών Λεπίδας: 24
  • Πάχος Δοντιού Λεπίδας: 0.1 in/2.8 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 37.2 x 33.5 x 41.7 in/945 x 850 x 1060 mm