VEVOR VEVOR K72-125 125MM Τόρνος 4 Σιαγόνες για Μίνι Τόρνο Μετάλλου KPK72-12500000001V0
Κωδικός προϊόντος : KPK72-12500000001V0 ID : 46682
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 713 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ποιότητα Χυτοσιδήρου
  • 4 Αναστρέψιμες Σιαγόνες
  • Μεγάλη Ακρίβεια
  • Ανεξάρτητες Σιαγόνες
  • Εύκολη Λειτουργία
  • Ευρεία Εφαρμογή
VEVOR K72-125 125MM Τόρνος 4 Σιαγόνες για Μίνι Τόρνο Μετάλλου KPK72-12500000001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR K72-125 5 ιντσών Τσοκ Τόρνου με Ανεξάρτητες Αναστρέψιμες Σιαγόνες
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Υψηλής Ποιότητας Χυτοσίδηρος: Κατασκευασμένο από ανθεκτικό χυτοσίδηρο για μακροχρόνια χρήση.
  • Μεγάλη Ακρίβεια: Εξασφαλίζει ακριβή αποτελέσματα με ανοχή ≤0.07 mm (0.003").
  • Ανεξάρτητες Σιαγόνες: Κάθε σιαγόνα μπορεί να ρυθμιστεί ανεξάρτητα για μεγαλύτερη ευελιξία.
  • Εύκολη Λειτουργία: Σχεδιασμένο για απλή και γρήγορη χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές μεταλλικής κατεργασίας.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Υλικό Γρανάζι Κλίσης: Χάλυβας 40CR
  • Μεικτό Βάρος: 10.84 lb (4.92 kg)
  • Υλικό Πινιόν: Χάλυβας 20CR
  • Υλικό Σώματος Τσοκ: Χυτοσίδηρος
  • Διάμετρος Τσοκ: 125 mm (4.92")
  • Εύρος Εσωτερικής Σύσφιξης Σιαγόνων: 7-57 mm (0.276"-2.244")
  • Υλικό Σιαγόνων: Χάλυβας 40CR
  • Εύρος Εξωτερικής Σύσφιξης Σιαγόνων: 48-125 mm (1.89"-4.92")
  • Διαστάσεις Συσκευασίας (ΜxΠxΥ): 5.9"x5.5"x3.93" (15x14x10 cm)