VEVOR VEVOR Μονάδα Ισχύος Υδραυλικής Αντλίας 220V, 15Qt, Ενιαίος Δράσης, 6.3L/min, 22MPa, Μαύρη YXYYB220VJLDM031K001V7
Κωδικός προϊόντος : YXYYB220VJLDM031K001V7 ID : 81513
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ισχυρή αντλία υδραυλικής ισχύος για ανύψωση βαρέων οχημάτων
  • Γρήγορο ξεκίνημα με αξιόπιστη ανύψωση
  • Ανθεκτική κατασκευή από ατσάλι, με στεγανές σφραγίδες και αντοχή στη σκουριά
  • Εύκολη εγκατάσταση με προκατασκευασμένα εξαρτήματα και συνδέσεις M18/9/16-ίντσες
  • Αθόρυβη και αποδοτική λειτουργία με κινητήρα 220V, 2.2kW και ροή 1.7 GPM
  • Μεγάλη δεξαμενή 15-quart για συνεχόμενο και σταθερό ανεφοδιασμό
  • Ιδανικό για συνεργεία αυτοκινήτων, πλατφόρμες ανύψωσης και άλλα εργαλεία ανύψωσης
VEVOR Μονάδα Ισχύος Υδραυλικής Αντλίας 220V, 15Qt, Ενιαίος Δράσης, 6.3L/min, 22MPa, Μαύρη YXYYB220VJLDM031K001V7
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Υδραυλική Αντλία Ισχύος Ισχυρή Υδραυλική Αντλία Ισχύος VEVOR
Τάση: AC 220V, Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ: 15 quart / 3.75 gal
Ισχυρή Δράση Ανύψωσης: Γρήγορη εκκίνηση και αξιόπιστη ανύψωση σε κάθε εφαρμογή!
Εύκολη Εγκατάσταση & Χρήση
Ανθεκτική Κατασκευή & Αξιοπιστία
Ισχυρή Απόδοση
Αυτή η υδραυλική αντλία διαθέτει μοτέρ 220V, 2.2kW με ροή 1.7GPM και δεξαμενή 15-quart, παρέχοντας εντυπωσιακό εύρος πίεσης λαδιού 16-20 MPa, ανυψώνοντας βαρέα οχήματα και εξοπλισμό με ευκολία.
Αθόρυβη και Αποτελεσματική
Με χαμηλό επίπεδο θορύβου και αποδοτικότητα, εξασφαλίζει την ποιότητα και άνεση σε κάθε εργασία σας.
Ροή: 1.7 GPM(6.3 L/MIN), Ταχύτητα: 3400 r/min, Λειτουργία: Μονής δράσης, Διάσταση: 26 x 10.6 x 10.6 in / 660 x 270 x 270 mm, Καθαρό Βάρος: 52.3 lbs / 23.72 kg (Περιλαμβάνεται όλα τα εξαρτήματα).