VEVOR Αντλία Μακερατέρ VEVOR 350W για Υπόγειο και Κουζίνα HSBXWG350W7MSJ4DHV2
Κωδικός προϊόντος : HSBXWG350W7MSJ4DHV2 ID : 46811
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 947 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
VEVOR Macerator Disposal PumpVEVOR Αντλία Αποχέτευσης Μακερατέρ
  • Ισχυρός Κινητήρας: 350W
  • Μέγιστη Ροή: 6000 L/h
  • Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης: 7 m
  • Αδιάβροχη Βαθμολογία: IP68
  • Σύνδεση 3 Εισόδων: Για πολλαπλές εφαρμογές
  • Βαλβίδα Ελέγχου: Εξασφαλίζει την αποτροπή επιστροφής νερού
Αντλία Μακερατέρ VEVOR 350W για Υπόγειο και Κουζίνα HSBXWG350W7MSJ4DHV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αντλία Μακέρασης Αποβλήτων Υπογείου 350 W
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ανθρώπινος Αεραγωγός: Σχεδιασμένος για εύκολη χρήση και συντήρηση.
  • Έξοδος Νερού με Βαλβίδα Ελέγχου: Αποτρέπει την επιστροφή των υδάτων.
  • Υψηλή Θερμοσταθερότητα: Αντέχει σε υψηλές θερμοκρασίες.
  • Ποσοστό Αναστολής 99%: Εξασφαλίζει καθαριότητα και υγιεινή.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Μέγιστο Ύψος Ανύψωσης: 23 πόδια/7 μέτρα
  • Κλάση Μόνωσης: B
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 11.8" x 6.5" x 7.1" / 300 x 165 x 180 mm