VEVOR Αυτόματη Μηχανή Απογύμνωσης Καλωδίων VEVOR, 0.06''-1.18'', 180 W, 60 ft/min, για Ανακύκλωση Χαλκού BX180W11525MMAVETV2
Κωδικός προϊόντος : BX180W11525MMAVETV2 ID : 39536
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ
Σύντομη περιγραφή
  • Κυλινδρική Υφή: Εξασφαλίζει σταθερό κράτημα και αποτελεσματική απογύμνωση.
  • Βαθιά Υποδοχή: Επιτρέπει την επεξεργασία καλωδίων διαφόρων μεγεθών.
  • Ρυθμιζόμενο Κουμπί: Προσφέρει ακρίβεια στη ρύθμιση του βάθους απογύμνωσης.
  • Αναβαθμισμένη Κατασκευή: Κατασκευασμένη από κράμα αλουμινίου για αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
  • Ευρεία Χρήση: Ιδανική για ανακύκλωση χαλκού και επεξεργασία καλωδίων διαφόρων διαμέτρων.
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Αυτόματη Μηχανή Απογύμνωσης Καλωδίων VEVOR, 0.06''-1.18'', 180 W, 60 ft/min, για Ανακύκλωση Χαλκού BX180W11525MMAVETV2
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ισχυρός Κινητήρας: Με ισχύ 180 W, εξασφαλίζει σταθερή απόδοση.
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου για μακροχρόνια χρήση.
  • Πλήρης Εξοπλισμός: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ για άμεση χρήση.
  • Ευρεία Χρήση: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές ανακύκλωσης καλωδίων.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Εύρος Διαμέτρου Καλωδίων: 0.06-1.18 in / 1.5-30 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 10.6 x 12.2 x 11.8 in / 270 x 310 x 300 mm
  • Μοντέλο: BXJDD180
  • Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
  • Τάση & Συχνότητα: AC 220-240 V / 50 Hz