VEVOR Κουτί Συνδυασμού Ηλιακών 6 Σειρών VEVOR IP65 GFHLX6HL15ATXZH6YY3
Κωδικός προϊόντος : GFHLX6HL15ATXZH6YY3 ID : 45722
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΜΑΧΙΑ!
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Solar PV Combiner Box
  • Επαγγελματικό PV Combiner Box: Σχεδιασμένο για επαγγελματική χρήση με υψηλή απόδοση.
  • Πολλαπλά Επίπεδα Προστασίας: Παρέχει προστασία από υπερτάσεις και άλλες ηλεκτρικές ανωμαλίες.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Απλή διαδικασία εγκατάστασης με αποσπώμενη βάση στήριξης.
  • Προστασία IP65: Ανθεκτικό σε σκόνη και νερό για εξωτερική χρήση.
  • Πολλαπλές Είσοδοι: Υποστηρίζει έως και 6 εισόδους για σύνδεση ηλιακών πάνελ.
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένο από ψυχρής έλασης χάλυβα με επίστρωση RAL7035.
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Κουτί Συνδυασμού Ηλιακών 6 Σειρών VEVOR IP65 GFHLX6HL15ATXZH6YY3
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Κουτί Συνδυασμού Ηλιακών Φωτοβολταϊκών 6 Σειρών 15A για Σύστημα Ηλιακών Πάνελ
Επαγγελματικό Κουτί Συνδυασμού PV
  • Εύκολο Άνοιγμα & Κλείσιμο
  • Πολλαπλά Επίπεδα Προστασίας
  • Ανεμπόδιστη Εγκατάσταση
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Διπλόχρωμο Καλώδιο
Καθαρό Βάρος (συμπεριλαμβανομένων όλων των εξαρτημάτων): 8.55 lbs / 3.88 kg
Μέθοδος Άνοιγμα Πόρτας: Περιστροφικό Κλείδωμα
Ονομαστική Τάση Λειτουργίας: DC 500V
Προστατευτικό Υπερτάσεων: 40KA 2P DC500V
Προδιαγραφή Κύριου Διακόπτη Κυκλώματος: 125A 2P DC500V
Προδιαγραφή Βάσης Ασφάλειας: DC 15A/500V
Στεγανοποιητική Ταινία: Υλικό Πολυουρεθάνης PU (Μαύρο)
Πλάκα Στήριξης: Αποσπώμενη Πλάκα Στήριξης (Υλικό: Κρύο Έλασμα Χάλυβα με Επίστρωση Σκόνης)
Αριθμός Εισόδων: 6
Αριθμός Μοντέλου Προϊόντος: SP-HL-S252810-15A
Ονομαστικό Ρεύμα Ασφάλειας: DC 15A
Εξωτερικές Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 11.02 x 9.84 x 3.94 in / 280 x 250 x 100 mm