VEVOR Κουτί Συνδυασμού VEVOR PV, 4 Σειρών, για Ηλιακά Συστήματα, IP65 Αδιάβροχο G2415A63AIP654HIKV0
Κωδικός προϊόντος : G2415A63AIP654HIKV0 ID : 45702
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 870 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR PV Combiner Box
  1. Υψηλή Προστασία από Κεραυνούς: Προστατεύει το σύστημα από υπερτάσεις και κεραυνούς.
  2. Επίπεδο Προστασίας IP65: Ανθεκτικό στη σκόνη και το νερό, κατάλληλο για εξωτερική χρήση.
  3. Απλή και Άμεση Σύνδεση: Εύκολη εγκατάσταση και σύνδεση με το ηλιακό σύστημα.
  4. Ποιοτικό Υλικό ABS: Κατασκευασμένο από ανθεκτικό και αξιόπιστο υλικό ABS.
  5. Εκτεταμένη Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορα ηλιακά συστήματα, τόσο εντός όσο και εκτός δικτύου.
Κουτί Συνδυασμού VEVOR PV, 4 Σειρών, για Ηλιακά Συστήματα, IP65 Αδιάβροχο G2415A63AIP654HIKV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Κουτί Συνδυασμού Φωτοβολταϊκών, 4 Σειρές
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Αντικεραυνική Προστασία Υψηλής Τάσης: Προστατεύει το σύστημα από υπερτάσεις.
  • Επίπεδο Προστασίας IP65: Ανθεκτικό σε σκόνη και νερό για εξωτερική χρήση.
  • Σχεδιασμός με Σκέψη: Εύκολη και απλή σύνδεση για γρήγορη εγκατάσταση.
  • Υλικό ABS Υψηλής Ποιότητας: Ανθεκτικό και ελαφρύ για μακροχρόνια χρήση.
  • Εκτεταμένη Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορα ηλιακά συστήματα.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Σχετική Υγρασία: 0-95%, χωρίς συμπύκνωση
  • Μέθοδος Ψύξης: Φυσική ψύξη
  • Παράμετρος Ασφάλειας: DC1000V, 15A, 10 x 38 mm
  • Παράμετρος Βάσης Ασφάλειας: DC1000V, 32A
  • Μέγιστο Ρεύμα Εισόδου Μοναδικής Σειράς PV: 15A
  • Μέγιστη Τάση Εισόδου Μοναδικής Σειράς PV: 500V
  • Παράμετρος Διακόπτη Κυκλώματος Αέρα: 500V, 63A; ON/OFF
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας Περιβάλλοντος: -30℃ έως 70℃
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 17 x 23 x 11 cm
  • Προστασία από Κεραυνούς: Ναι
  • Σύστημα Ηλιακής Ενέργειας RV: 720W σε σύστημα 12V, 1440W σε σύστημα 24V, 2880W σε σύστημα 48V
  • Μέγιστη Τάση Εξόδου: 500V
  • Κατάσταση Ενδεικτικής Λυχνίας SPD: Πράσινο: Κανονικό; Κόκκινο: Ενεργοποιημένο
  • Συσκευή Προστασίας από Υπερτάσεις: in: 20kA; Imax: 40kA; Up: 1.8kV
  • Μοντέλο: SWHL-4
  • Συνολικό Ρεύμα Εισόδου Σειράς PV: 60A