VEVOR Μηχανή Χάραξης VEVOR CNC 3018 Pro 15W με Offline Controller MGDKJ3018M15W0001V2
Κωδικός προϊόντος : MGDKJ3018M15W0001V2 ID : 45831
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Μηχανής Χάραξης VEVORΚορυφαία Χαρακτηριστικά Μηχανής Χάραξης VEVOR
  1. Μεγάλη Περιοχή Εργασίας: 300 x 180 x 45 mm
  2. Εξαιρετική Ποιότητα: Κατασκευασμένο από Προφίλ Αλουμινίου & Μπακελίτη
  3. Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για απλή συναρμολόγηση
  4. Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για χάραξη σε Πλαστικό, Ακρυλικό, PVC, Ξύλο
  5. Λειτουργική Πλακέτα Ελέγχου: Υποστηρίζει GRBL Control
  6. Ισχυρό Λέιζερ: 15W Λέιζερ για ακριβή χάραξη
Μηχανή Χάραξης VEVOR CNC 3018 Pro 15W με Offline Controller MGDKJ3018M15W0001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Μηχανή Χαρακτικής VEVOR 300×180×45 mm CNC Router CNC 3018 Pro 15W Laser Engraver
Ανακαλύψτε την προηγμένη μηχανή χαρακτικής VEVOR CNC 3018 Pro με λέιζερ 15W και έλεγχο GRBL. Ιδανική για χαρακτική σε πλαστικό, ακρυλικό, PVC και ξύλο.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ισχυρό Λέιζερ & Κινητήρας Άξονα: Εξοπλισμένο με λέιζερ 15000mW και κινητήρα άξονα για ακριβή και αποτελεσματική χαρακτική.
  • Μεγάλη Επιφάνεια Εργασίας: Αποτελεσματική περιοχή εργασίας 300 x 180 x 45 mm για μεγαλύτερα έργα.
  • Λειτουργική Πλακέτα Ελέγχου: Εύκολος έλεγχος μέσω λογισμικού GRBL και offline controller.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για γρήγορη και απλή συναρμολόγηση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για επαγγελματίες και ερασιτέχνες σε διάφορες εφαρμογές χαρακτικής.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Λογισμικό Ελέγχου: GRBL Control
  • Ταχύτητα Άξονα: 10000 rpm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 400 x 300 x 240 mm
  • Διάμετρος Κόπτη: 3.175 mm