VEVOR Σετ 4 Επίπεδων Ιμάντων VEVOR με S-Άγκιστρο 40" DLKZD40INCH4TR3FJV0
Κωδικός προϊόντος : DLKZD40INCH4TR3FJV0 ID : 47468
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 309 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ιδανική Ελαστικότητα: Οι ιμάντες προσφέρουν εξαιρετική ελαστικότητα για διάφορες εφαρμογές.
  • Γάντζοι Υψηλής Αντοχής: Οι γάντζοι από ατσάλι προσφέρουν ασφαλή και σταθερή συγκράτηση.
  • Ευελιξία & Ευκολία Χρήσης: Εύκολοι στη χρήση και προσαρμογή για διάφορες ανάγκες.
  • Καθολική Ευκολία: Σχεδιασμένοι για να ταιριάζουν σε πολλές εφαρμογές και περιβάλλοντα.
Σετ 4 Επίπεδων Ιμάντων VEVOR με S-Άγκιστρο 40" DLKZD40INCH4TR3FJV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σετ Επίπεδων Ελαστικών Ιμάντων VEVOR 4 Τεμαχίων 20 mm Βαρέως Τύπου με Γάντζο S 40"
  • Ευελιξία & Ευκολία Χρήσης: Εύκολοι στη χρήση και προσαρμογή για κάθε ανάγκη.
  • Καθολική Ευκολία: Κατάλληλοι για κάθε είδους εφαρμογή, προσφέροντας ευκολία και ασφάλεια.
Τύπος Γάντζου: Γάντζος S
Ποσότητα: 4 τεμάχια
Υλικό: Καουτσούκ
Διαστάσεις Προϊόντος: 102 x 2 x 0.5 cm
Πλάτος Γάντζου: 25 mm
Μέγιστο Φορτίο: 200 N
Υλικό Γάντζου: Ατσάλι
Διάμετρος Γάντζου: 5 mm
Μήκος: 40 ±1 in / 1 m