VEVOR VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 12" 0.55"/s 220lbs IP54 CGXXZXQ12INC9PILMV9
Κωδικός προϊόντος : CGXXZXQ12INC9PILMV9 ID : 50223
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 409 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία IP54
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικό
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Μέγιστο Φορτίο/Δύναμη Ενεργοποίησης: 1000N
  • Ταχύτητα Ταξιδιού: >14mm/s
  • Μήκος Διαδρομής: 300 mm
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 12" 0.55"/s 220lbs IP54 CGXXZXQ12INC9PILMV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 12Inch 0.55/s Υψηλής Ταχύτητας 220lbs/1000N IP54 Προστασία
Ενεργοποιήστε την Αυτοματοποίηση σε Κάθε Βήμα
  • Προστασία IP54
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικό
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Συμβουλές Χρήσης
  • Ευρείες Εφαρμογές
Επίπεδο Θορύβου: ≤50dB
Αριθμός Μοντέλου: OK648-100N
Ταχύτητα Κίνησης: >0.55 inch/s / >14mm/s
Ονομαστικό Ρεύμα: <5A
Μήκος Διαδρομής: 12 inch / 300 mm
Διαστάσεις Προϊόντος: 16.73 x 2.95 x 1.57 inch / 425 x 75 x 40 mm