VEVOR VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 12" 1500N 0.19"/s IP54 JQXXXZXQ12INGG3APV9
Κωδικός προϊόντος : JQXXXZXQ12INGG3APV9 ID : 50222
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 439 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία IP54
  • Υψηλή Ποιότητα & Αντοχή
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Μέγιστο Φορτίο/Δύναμη Ενεργοποίησης: 1500N
  • Ταχύτητα Ταξιδιού: 5 mm/s
  • Κύριο Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 12" 1500N 0.19"/s IP54 JQXXXZXQ12INGG3APV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 12 Ίντσες Υψηλού Φορτίου 330lbs/1500N 0.19/s IP54 Προστασία