VEVOR VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 14" Βαρέως Τύπου 6000N IP44 ZXXXZXQ14INCIFV1QV9
Κωδικός προϊόντος : ZXXXZXQ14INCIFV1QV9 ID : 47974
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 549 Πόντους
  • Ταχύτητα Διαδρομής: 5mm/s
  • Υλικό Κατασκευής: Κράμα Αλουμινίου
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 14" Βαρέως Τύπου 6000N IP44 ZXXXZXQ14INCIFV1QV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 14In Βαρέως Τύπου 1320lbs/6000N 0.19"/s IP44 Προστασία
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Χρήσιμες Συμβουλές
  • Ευρείες Εφαρμογές
Ταχύτητα Διαδρομής: 0.19 ίντσες/δευτ. / 5mm/δευτ.
Ονομαστικό Ρεύμα: <8A
Μήκος Διαδρομής: 14 ίντσες / 350 mm
Διαστάσεις Προϊόντος: 22.04 x 3.14 x 5.74 ίντσες / 560 x 80 x 146 mm