VEVOR VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 18" 1500N 0.19"/s IP54 JQXXXZXQ18INN6V9SV9
Κωδικός προϊόντος : JQXXXZXQ18INN6V9SV9 ID : 50209
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 489 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία IP54
  • Υψηλής ποιότητας & Ανθεκτικό
  • Εύκολη εγκατάσταση
  • Μέγιστο φορτίο/Δύναμη ενεργοποίησης: 1500N
  • Ταχύτητα κίνησης: 5 mm/s
  • Μήκος διαδρομής: 450 mm
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 18" 1500N 0.19"/s IP54 JQXXXZXQ18INN6V9SV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 18 Ίντσες Υψηλού Φορτίου 330lbs/1500N 0.19/s IP54 Προστασία
Ενεργοποιήστε την Αυτοματοποίηση σε Κάθε Βήμα
  • Προστασία IP54
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικό
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Συμβουλές Χρήσης
  • Ευρείες Εφαρμογές
Επίπεδο Θορύβου: ≤60dB
Αριθμός Μοντέλου: OK648-1500N
Ταχύτητα Κίνησης: 0.19 ίντσες/δευτ. / 5 mm/δευτ.
Ονομαστικό Ρεύμα: <5A
Μήκος Διαδρομής: 18 ίντσες / 450 mm
Διαστάσεις Προϊόντος: 22.63 x 2.95 x 1.57 ίντσες / 575 x 75 x 40 mm