VEVOR VEVOR Δίποδη Επιτραπέζια Ταινιοπρίονα 254 mm με Κινητήρα 373W και Ενσωματωμένο Φως για Ξυλουργικές Εργασίες TS05HPSS10INGDAGR001V2
Κωδικός προϊόντος : TS05HPSS10INGDAGR001V2 ID : 92335
Σύντομη περιγραφή
  • Γρήγορη & Αποτελεσματική Κοπή
  • Ισχυρή Ισχύς
  • Ευέλικτη Γωνιακή Κοπή
  • Πλούσια Αξεσουάρ
  • Ασφάλεια Προστασίας
  • Θύρα Σκόνης
  • Μέγιστο Ύψος Κοπής: 160 mm
  • Τύπος: Επιτραπέζια Ταινιοπριονοκορδέλα
  • Μήκος Λεπίδας: 1832 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: HBS250
  • Ονομαστική Ισχύς: 373W/0.5 HP
  • Μέγεθος Εργασίας Τραπέζης: 335 x 340 mm
  • Μέγιστο Πλάτος Κοπής: 254 mm
  • Πλάτος Λεπίδας: 12.7 mm
VEVOR Δίποδη Επιτραπέζια Ταινιοπρίονα 254 mm με Κινητήρα 373W και Ενσωματωμένο Φως για Ξυλουργικές Εργασίες TS05HPSS10INGDAGR001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Band Saw - Ο απόλυτος συνεργάτης για την ξυλουργική σας! Σταθερότητα & Αντοχή
Φωτισμός LED 360°
Απαραίτητα Αξεσουάρ Περιλαμβάνονται
Ακριβείς Πολυγωνικές Κοπές
Διπλής Ταχύτητας Υψηλή Αποδοτικότητα
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Μέγιστο ύψος κοπής: 6 in/160 mm
  • Διαστάσεις τραπεζιού εργασίας: 13.2 x 13.4 in/335 x 340 mm
  • Μέγιστο πλάτος κοπής: 10 in/254 mm
  • Μήκος λεπίδας: 72 in/1832 mm