VEVOR VEVOR Ηλεκτρική Μηχανή Καθαρισμού Αποχέτευσης 400W, 1400RPM με 20m x 16mm Καλώδιο και 6 Κοπτήρες, κατάλληλο για Σωλήνες 50-110 mm XSGDQJJXS400UGHGF001V2
Κωδικός προϊόντος : XSGDQJJXS400UGHGF001V2 ID : 81533
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ισχυρή Ικανότητα Καθαρισμού: Απόδοση 400W με 1400 RPM για βαθύ και αποτελεσματικό καθαρισμό.
  • Ευέλικτες Κεφαλές Καθαρισμού: 6 εναλλάξιμες κεφαλές για κάθε τύπο φραγής.
  • Πολυχρηστική Εφαρμογή: Ιδανικό για νιπτήρες, μπάνια, αποχετεύσεις και κουζίνες.
  • Αντοχή & Διαρκής Κατασκευή: Υψηλής ποιότητας κατασκευή που αντέχει στη φθορά.
VEVOR Ηλεκτρική Μηχανή Καθαρισμού Αποχέτευσης 400W, 1400RPM με 20m x 16mm Καλώδιο και 6 Κοπτήρες, κατάλληλο για Σωλήνες 50-110 mm XSGDQJJXS400UGHGF001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Μηχανή Καθαρισμού Αποχέτευσης, 400W 1400RPM
Ισχυρή Ηλεκτρική Μηχανή Καθαρισμού Σωλήνων με Σπιράλ 20μ x 16mm, 5μ x 9.5mm & 0.4μ x 12mm και 6 Κόφτες για Διαμέτρους Σωλήνων 50-110 mm.
Βαθύς & Ισχυρός Καθαρισμός
Ισχυρό Σύστημα Κίνησης
  • Τεχνικά Χαρακτηριστικά: Τάση/Συχνότητα: AC 220V–240V / 50Hz, Ταχύτητα Κινητήρα: 1400 RPM.
Άνετος Σχεδιασμός
  • Κατάλληλο για Σωλήνες 50 - 110mm: Περιλαμβάνει σπιράλ 5 μ x 9.5 mm για σωλήνες 50–75 mm, σπιράλ 20 μ x 16 mm με 16 mm κεφαλή κόφτη για σωλήνες 75–110 mm, και σπιράλ 0.4 μ x 12 mm για απλές αποφράξεις.