VEVOR VEVOR Ηλεκτρικός Ευέλικτος Λειαντήρας 1200W 30000RPM με Ποδόπληκτρο και Σετ 112 Εξαρτημάτων DDDMJ1200WYXZY4MH001V2
Κωδικός προϊόντος : DDDMJ1200WYXZY4MH001V2 ID : 97613
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 962 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Κινητός Άξονας VEVOR Flex Grinder
  • Ισχύς: 1200W, Μέγιστη Ταχύτητα: 30000RPM
  • Ηλεκτρικό Εργαλείο με Κινητό Άξονα και Έλεγχο Ποδιού
  • Εξαρτηματοθήκη 112 τμχ για Γυάλισμα, Λείανση, Κοπή
  • Πετάλι ABS για Εύκολο Έλεγχο
  • Εύκολη Λειτουργία και Μεγάλη Ανθεκτικότητα
  • Στιβαρό Χειρολαβή από Κράμα Αλουμινίου
  • Ευελιξία στη Χρήση με Ποικίλες Εφαρμογές
  • Καθαρό Βάρος (Συμπεριλαμβανομένου Όλων των Αξεσουάρ): 3.44 kg
  • Μήκος Εύκαμπτου Άξονα: 990.6 mm
  • Εύρος Στύπου: 0-6.5 mm
  • Κωδικός Μοντέλου: KD-SR891
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 110 x 95 x 1260 mm
  • Κύριο Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
VEVOR Ηλεκτρικός Ευέλικτος Λειαντήρας 1200W 30000RPM με Ποδόπληκτρο και Σετ 112 Εξαρτημάτων DDDMJ1200WYXZY4MH001V2
Χαρακτηριστικά
  • Τσοκ Υψηλής Ακρίβειας: Διαθέτει 3-πηχικό τσοκ με εύρος σύσφιξης 0–6,5 mm (0–0,25 in), κρατώντας σταθερά τα αξεσουάρ χωρίς ολίσθηση. Συνοδεύεται από 39 ιντσών ευέλικτο άξονα για βελτιωμένη πρόσβαση και έλεγχο.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Υλικό Κύριου Σώματος: Κράμα Αλουμινίου
  • Μήκος Ευέλικτου Άξονα: 39 ιντσών / 990,6 mm
  • Μέγιστη Ταχύτητα: 30000RPM
  • Καθαρό Βάρος: 7,58 lbs / 3,44 kg
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 4,33 x 3,74 x 49,6 ίντσες / 110 x 95 x 1260 mm