VEVOR VEVOR Ηλεκτρικό Ρουτερ Ξύλου 82mm, 650W 16800 RPM με Ρυθμιζόμενο Βάθος Κοπής YXDDSCBC650WZLMZ1001V2
Κωδικός προϊόντος : YXDDSCBC650WZLMZ1001V2 ID : 89929
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 559 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία ασφαλείας: Σχεδιασμός διπλού διακόπτη για αποφυγή τυχαίων εκκινήσεων.
  • Ρυθμιζόμενο βάθος κοπής: Κουμπί ρύθμισης για ακριβή προσαρμογή του βάθους κοπής.
  • Ακριβής κανόνας: Με ενσωματωμένες αυλακώσεις φαλτσογώνιας για ομαλή και ακριβή σχεδίαση άκρων.
  • Αποτελεσματική & ακριβής κοπή: Ισχυρός κινητήρας για γρήγορες, ακριβείς κοπές σε ξύλο.
  • Ελαφρύ & φορητό: Σχεδιασμένο για άνετη μετακίνηση και εύκολη χρήση.
  • Κοφτερές λεπίδες: Εξασφαλίζουν άριστη απόδοση κοπής.
    VEVOR Ηλεκτρικό Ρουτερ Ξύλου 82mm, 650W 16800 RPM με Ρυθμιζόμενο Βάθος Κοπής YXDDSCBC650WZLMZ1001V2
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    Αντικατάσταση Λεπίδων με Ευκολία
    Ασφαλής Προστασία
    Ρυθμιζόμενο Βάθος Κοπής
    Ακριβής Λιάναση
    Απόδοση & Ακρίβεια Κοπής
    Εξοπλισμένη με ισχυρό κινητήρα, η ηλεκτρική χειροκίνητη πλάνη παρέχει μέγιστο πλάτος κοπής 82 mm (3-1/4 in) και βάθος κοπής 2 mm (5/64 in). Κάνει γρήγορες, ακριβείς κοπές στο ξύλο, εξοικονομώντας σας χρόνο και προσπάθεια.
    VEVOR Ηλεκτρική Χειροκίνητη Πλάνη, Πλάτος Κοπής 82 mm, 650W, 16800 RPM Κορδονέτη Πλάνη Ξύλου με Ρυθμιζόμενο Βάθος Κοπής, 2 Λεπίδες, για Ξυλουργική, Λιάναση Ξύλου, DIY, Κατεργασία Καπλαμά.
    • Ελέγξτε το Βάθος Κοπής
    • Ασφαλές Άνοιγμα
    • Ευκολία Χειρισμού
    • Ελαφριά & Φορητή
    • Αιχμηρές Λεπίδες
    Τάση/Συχνότητα: AC 230V 50Hz, Ταχύτητα: 16800 RPM, Αριθμός Μοντέλου Προϊόντος: 2822D, Πλάτος Κοπής: 82 mm (3-1/4 in), Διαστάσεις Προϊόντος: 265 x 150 x 165 mm (10.43 x 5.91 x 6.50 in), Καθαρό Βάρος: 2.7 kg (5.95 lbs), Ισχύς: 650W, Μέγιστο Βάθος Κοπής: 2 mm (5/64 in).