VEVOR VEVOR Θερμαντήρας Μεταλλικού Δοχείου 5 Γαλονιών 800W 7.75" 86-302℉ Ρυθμιζόμενος TJRD5JL775YC15KY0V2
Κωδικός προϊόντος : TJRD5JL775YC15KY0V2 ID : 41790
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 509 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Γρήγορη και Ομοιόμορφη Θέρμανση
  • Ανώτερη Σταθερότητα
  • Ευαίσθητος Αισθητήρας Θερμοκρασίας
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Ευρεία Εφαρμογή
  • Σχεδιασμός Σφιχτής Εφαρμογής
VEVOR Θερμαντήρας Μεταλλικού Δοχείου 5 Γαλονιών 800W 7.75" 86-302℉ Ρυθμιζόμενος TJRD5JL775YC15KY0V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Θερμαντήρας Μεταλλικού Δοχείου 5 Γαλονιών VEVOR 800 Watt
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ανώτερη Σταθερότητα: Σχεδιασμένος για σταθερή απόδοση.
  • Ευαίσθητος Αισθητήρας Θερμοκρασίας: Παρέχει ακριβή έλεγχο της θερμοκρασίας.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Εύκολη τοποθέτηση και χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικός για διάφορες χρήσεις και εφαρμογές.
  • Σχεδιασμός Σφιχτής Εφαρμογής: Εξασφαλίζει άριστη επαφή με το δοχείο.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Ρυθμιζόμενο Εύρος Θερμοκρασίας: 86℉-302℉ / 30°C-150°C
  • Εύρος Λειτουργικής Θερμοκρασίας: -22℉-302℉ / -30°C-150°C
  • Μοντέλο: DHB-5-KT-7.75
  • Βάρος Προϊόντος: 1.59 lbs / 0.72 kg
  • Κατάλληλο Μέγεθος Δοχείου: 5 γαλόνια
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 33.86 x 7.87 x 2.36 in / 860 x 200 x 60 mm