VEVOR VEVOR Κουτί Συνδυασμού Ηλιακών 6 Σειρών 10A IP65 GFHLX6HL10ATXX3C2Y3
Κωδικός προϊόντος : GFHLX6HL10ATXX3C2Y3 ID : 45719
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Solar PV Combiner Box
  • Επαγγελματικό PV Combiner Box: Σχεδιασμένο για επαγγελματική χρήση σε συστήματα ηλιακών πάνελ.
  • Εύκολο Άνοιγμα & Κλείσιμο: Διαθέτει μηχανισμό περιστροφικού κλειδώματος για εύκολη πρόσβαση.
  • Πολλαπλά Επίπεδα Προστασίας: Παρέχει προστασία από υπερτάσεις και άλλες ηλεκτρικές ανωμαλίες.
  • Απλή Εγκατάσταση: Εύκολη τοποθέτηση με αποσπώμενη πλάκα στήριξης.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές σε ηλιακά συστήματα.
  • Διπλόχρωμο Καλώδιο: Περιλαμβάνει καλώδια διπλού χρώματος για ευκολότερη αναγνώριση.
VEVOR Κουτί Συνδυασμού Ηλιακών 6 Σειρών 10A IP65 GFHLX6HL10ATXX3C2Y3
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Κουτί Συνδυασμού Ηλιακών Φ/Β 6 Σειρών 10A για Σύστημα Ηλιακών Πάνελ
Επαγγελματικό Κουτί Συνδυασμού Φ/Β
  • Εύκολο άνοιγμα και κλείσιμο με περιστροφικό κλείδωμα.
  • Πολλαπλά επίπεδα προστασίας για μέγιστη ασφάλεια.
  • Απλή εγκατάσταση χωρίς κόπο.
  • Ευρεία εφαρμογή για διάφορα ηλιακά συστήματα.
  • Διχρωμία καλωδίων για εύκολη αναγνώριση.
Χαρακτηριστικά Προστασίας
  • Βαθμός Προστασίας: IP65
  • Προστασία από υπερτάσεις: 40KA 2P DC500V
  • Κύριος Διακόπτης Κυκλώματος: 63A 2P DC500V
  • Θήκη Ασφάλειας: DC 15A/500V
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Αριθμός Εισόδων: 6
  • Ονομαστική Τάση Λειτουργίας: DC 500V
  • Ονομαστικό Ρεύμα Ασφάλειας: DC 10A
  • Καθαρό Βάρος (συμπεριλαμβανομένων όλων των εξαρτημάτων): 8.29 lbs / 3.76 kg
  • Εξωτερικές Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 11.02 x 9.84 x 3.94 in / 280 x 250 x 100 mm