VEVOR VEVOR Μονοκρυσταλλικό Ηλιακό Πάνελ 200W Υψηλής Απόδοσης για Αυτοκίνητα, Σκάφη & Εκτός Δικτύου Χρήσεις GDSTYNB1200WIQC94001V2
Κωδικός προϊόντος : GDSTYNB1200WIQC94001V2 ID : 93303
Σύντομη περιγραφή
  • Ηλιακό Πάνελ VEVOR 200W Μονοκρυσταλλικής Σύνθεσης
    • Υψηλής Απόδοσης: ≥23% Μετατρεψιμότητα
    • Σταθερή Έξοδος MC4
    • Προστασία IP65 – Αδιάβροχο
  • Εύκολη Καλωδίωση
  • Κατασκευή για Ανθεκτικότητα σε Διάφορες Συνθήκες
  • Πολλαπλών Σενάριων Χρήση
    • Ιδανικό για Αυτοκίνητα, Σκάφη, RV και Επίπεδες Στέγες
  • Ισχυρό Πλαίσιο για Μακροχρόνια Χρήση
    • Τεχνικές Προδιαγραφές:
      • Ισχύς Ηλιακού Πάνελ: 200W * 1PCS
      • Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας: −4°F έως 149°F / −20°C έως 65°C
      • Προστασία: IP65
      • Διαστάσεις Προϊόντος: 52.8 x 30 x 1.4 inch / 1340 x 760 x 35 mm
      • Καθαρό Βάρος: 17.2 lbs / 7.8 kg
VEVOR Μονοκρυσταλλικό Ηλιακό Πάνελ 200W Υψηλής Απόδοσης για Αυτοκίνητα, Σκάφη & Εκτός Δικτύου Χρήσεις GDSTYNB1200WIQC94001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 200W Μονοκρυσταλλικό Φωτοβολταϊκό Πάνελ VEVOR 200W Μονοκρυσταλλικό Φωτοβολταϊκό Πάνελ, Υψηλή Απόδοση 23%
Εφαρμογές:
Ενισχυμένη Αντοχή:
Εύκολη Σύνδεση:
Υπέρτερη Αποδοτικότητα:
Διαθέτει υψηλής ποιότητας μονοκρυσταλλικά κύτταρα με αποδοτικότητα μετατροπής ≥23%, αυτό το 200W μονο πάνελ μετατρέπει περισσότερο ηλιακό φως σε χρήσιμη ενέργεια, εξασφαλίζοντας αποδοτική παραγωγή ενέργειας για σταθερή ισχύ και γρήγορη φόρτιση συσκευών.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ισχύς Πάνελ: 200W * 1PCS