VEVOR VEVOR Πλάνη Πάχους, Δίδυμη Ταχύτητα, 13" Πλάτος, 15-Amp 2000W, Χαμηλού Θορύβου SSYBJY2000W138MZYV2
Κωδικός προϊόντος : SSYBJY2000W138MZYV2 ID : 46714
Σύντομη περιγραφή
  • Πλάτος Εργασίας: 13 ίντσες
  • Ισχύς Κινητήρα: 15 Αμπέρ, 2000W
  • Μέγιστο Πάχος Κοπής: 6 ίντσες (15 εκ)
VEVOR Πλάνη Πάχους, Δίδυμη Ταχύτητα, 13" Πλάτος, 15-Amp 2000W, Χαμηλού Θορύβου SSYBJY2000W138MZYV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Πλάνη Πάχους Δύο Ταχυτήτων, 13" Πλάτος Εργασίας
Ανακαλύψτε την ισχυρή πλάνη πάχους VEVOR, ιδανική για επαγγελματίες και λάτρεις του DIY. Με πλάτος εργασίας 13" και τρεις λεπίδες, αυτή η πλάνη προσφέρει ακριβείς και ομαλές κοπές σε σκληρά και μαλακά ξύλα.
Ισχυρός Κινητήρας 15 Αμπέρ
Σύστημα Συλλογής Σκόνης
Περιλαμβάνει αντάπτορα 1.8" για σύνδεση με ηλεκτρική σκούπα, μειώνοντας την εκπομπή υπολειμμάτων και διατηρώντας το χώρο εργασίας καθαρό.
Αθόρυβη και Αποτελεσματική Λειτουργία
Ευέλικτος Έλεγχος Ύψους
Ασφάλεια και Προστασία
Ιδανική για Κάθε Εργασία Ξυλουργικής
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Ταχύτητα Τροφοδοσίας: 236 in/min (6 m/min)
  • Διαστάσεις: 20.7 x 27.4 x 18.9 in (52.5 x 69.6 x 48 cm)
  • Πλάτος Τραπέζης Εισόδου: 13 in (33 cm)
  • Ποσότητα Λεπίδων: Τρεις
  • Κινητήρας: 15 Αμπέρ, 2000W, 23500 rpm
  • Μήκος Τραπέζης Εισόδου: 12 in (30.1 cm)
  • Μέγιστο Βάθος Κοπής: 1/8 in (0.3 cm)
  • Μέγιστο Πάχος Κοπής: 6 in (15 cm)